Το Κανάλι EXTRA, προβάλλει το Θαλασσινό μας Καρναβάλι!

2 Μαρ

Συνέντευξη στο τηλεοπτικό κανάλι EXTRA, για την εκπομπή “EXODOS”, που παρουσιάζει η Φαίη Βασιλοπούλου, έδωσαν ο δήμαρχος Χαλκιδέων Χρήστος Παγώνης και η πρόεδρος του ΔΟΑΠΠΕΧ Λίλιαν Ζλακώνη, σχετικά με το “Θαλασσινό Καρναβάλι” και όχι μόνο.
Όπως είναι γνωστό οι αποκριάτικες εκδηλώσεις στον Δήμο Χαλκιδέων θα κορυφωθούν την Κυριακή 13 Μαρτίου με το μοναδικό “Θαλασσινό Καρναβάλι” και συναυλία με τους αγαπημένους της νεολαίας STAN και REC .
Η συνέντευξη θα μεταδοθεί την Κυριακή 6 Μαρτίου στις 12:00 το μεσημέρι από το EXTRA.

pagwnis extra