Ανάβουμε το Χριστουγεννιάτικο Δέντρο με τους Onirama

13 Δεκ

Πέμπτη 15 Δεκεμβρίου 2016, το γιορτινό κλίμα της Χαλκίδας κορυφώνεται με τους «Onirama»!
Ο Δήμος Χαλκιδέων και ο ΔΟΑΠΠΕΧ, σας προσκαλούν στο άναμμα του Χριστουγεννιάτικου δέντρου της πόλης.
Μαζί με το Σοκ fm 104,8  χορηγό της εκδήλωσης, ανάβουμε τα αμέτρητα λαμπάκια, φωτίζουμε γιορτινά τη Χαλκίδα και τραγουδάμε με τους «Onirama», σε μια μαγικά γιορτινή νύχτα.
Πέμπτη 15 Δεκεμβρίου, στις 8 το βράδυ, στην είσοδο της πλατείας Αγ. Νικολάου, από την πλευρά της παραλίας, θα είμαστε όλοι εκεί, να φωτίσουμε τη Χαλκίδα και τις καρδιές μας.
Μαζί με τους Onirama, θα περιηγηθούμε και στο παραμυθοχωριό, που προσδίδει στην πλατεία Αγ. Νικολάου ένα ξεχωριστό Χριστουγεννιάτικο κλίμα