«Βαθιά νά χάνεται ἡ Χαλκίδα πέρα..»

Παρασκευή 13 Ιουλίου 2018, Θέατρο Ορέστη Μακρής, ώρα 21:30

Με τίτλο «Βαθιά να χάνεται η Χαλκίδα πέρα», ο Οργανισμός πολιτισμού του Δήμου Χαλκιδέων (ΔΟΑΠΠΕΧ), διοργανώνει τη συναυλία του Δημοτικού Ωδείου «Ν. Σκαλκώτα», με τον εξαίρετο Έλληνα ερμηνευτή, ΒΑΣΙΛΗ ΛΕΚΚΑ.

Διευθύνει: Ο Πάνος Στέλιος

Συμμετέχουν:

Γιάννα Γκαρά – Πιάνο και η Χορωδία Κοριτσιών-Γυναικών του Ωδείου

Είσοδος ελεύθερη

Πιάνο, διδασκαλία και επιμέλεια χορωδίας: Γιάννα Γκαρά
Διευθύνει ο Πάνος Στέλιος.

Χορωδία (soprani – alti):
Kατερίνα Αγγελακούδη, Ελεάνα Ακριώτη, Μαρία Ακριώτη, Μαρία Αλεξίου, Σταυρήνη Αργυροπούλου, Λία Βλάχου, Λία Γκάβαλη, Αλεξάνδρα Γκέκα, Χρυσαλένα Γκοτζαμάνη, Αριάδνη Ζύγουρα, Μυρτώ Καραπάνου, Νικολέτα Κουτσαμάνη, Ιωάννα Λαμπίδη, Γιούλη Λάμπρου, Δήμητρα Μάντζαρη, Σταυρούλα Μιτζέλου, Βαλεντίνα Μπενέτου, Ερατώ Μπενέτου, Μαρία-Ελένη Μπενέτου, Ματίνα Μπούρικα, Ιωάννα Νεδέλκου, Άννα Παπαδέδε, Χριστίνα Παπάκη, Ήλια Παπαδοπούλου, Χαρούλα Πασχάλη, Σοφία Πιτσικάλη, Χριστίνα Ραφτοπούλου, Γωγώ Σκλιά, Μιμίκα Σπυριδάκη, Δήμητρα Στεφάνου, Θεοδωσία Τσιμπού, Δροσιά Φισκατώρη, Παναγιώτα Φραντζή

Δ.Ο.Α.Π.Π.Ε.Χ.
ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ